آموزش استفاده از آب مرکبات گیریهای مولینکس و تفال

  • 0 نظر
  • اشتراک گذاری :

آب مرکبات گیریهای مولینکس و تفال در اشکال و طرح های متنوع و زیبا به بازار لوازم خانگی عرضه می شوند . امتیاز بارز این دستگاه ها ، کار کردن راحت و آسان و صدای بسیار کم موتور می باشد . از این دستگاه ها می توان برای آبگیری میوه هایی مانند : پرتغال ، لیمو شیرین ، لیمو ترش ، گریپ فروت و نارنج استفاده نمود . البته در بعضی از مدلها ، این دستگاهها دارای دو مخروطی کوچک و بزرگ می باشند که از مخروطی کوچک برای آب گیری لیمو ترش استفاده می شود . همواره در هنگام آب گیری باید دست خود را به آرامی روی میوه گذاشته ، اجازه دهید دستگاه کار خود را انجام دهد و از فشار آوردن زیاد به میوه اکیدا خودداری نمایید . در نظر داشته باشید که بلافاصله بعد از اتمام کار با دستگاه ، قطعات آن را با آب ولرم بشویید و برای شستن صافی ها ، می توانید از برس نرم استفاده نمایید .

tefal citrus juicer zp300138

آب مرکبات گیریهای مولینکس و تفال از قسمتهای مختلفی شامل : بیس اصلی موتور ، مخزن جمع آوری آب میوه ، فیلتر ، کلاهک مخروطی و در پوش گردگیر تشکیل شده اند . موتور این دستگاه ها مجهز به سیستم چرخشی دوطرفه می باشند ، که این قابلیت به آبگیری سریع و بهتر میوه ها کمک زیادی می کند .

tefal citrus juicer 8309

 نکات مهم :

# هرگز هنگام آبگیری بر روی کلاهک مخروطی فشار بیش از اندازه وارد نکنید ، زیرا ممکن به موتور و چرخ دنده ها آسیب جدی وارد شود .

# از زیر آب گرفتن و شستن موتور اصلی دستگاه ، جدا خودداری نمایید ، برای نظافت و تمیز نمودن دستگاه می توان از یک پارچه مرطوب استفاده نمود .

# بعد از چند دقیقه آبگیری و کار با دستگاه ، آن را برای 2 دقیقه خاموش کنید تا دستگاه کمی خنک شود .

ZP600 2

 

 توجه : برای تهیه قطعات یدکی اصلی و فابریکی آب مرکبات گیریهای مولینکس و تفال ، حتما با نمایندگی و خدمات پس از فروش اصلی تماس حاصل نمایید . ( 22222909 )

 

 

نظر یا سوال خود را بنویسید