تعمیرات محصولات برقی مولینکس

در نمایندگی مولینکس ، کلیه محصولات برقی شرکت مولینکس شامل : ماکروویو ، غذاساز ، جاروبرقی و جاروشارژی ، خردکن و روندو ، آبمیوه گیری و آب پرتغال گیری ، پلوپز ، قهوه ساز ، چرخ گوشت ، بخارپز ، ماشین آشپزخانه ، رنده برقی ، همزن دستی و همزن عمودی ، آسیاب قهوه ، توستر ، سرخ کن معمولی و آسانسوردار ، ساندویچ ساز ، مخلوط کن ، اطو و... با بهره گیری از قطعات یدکی اصلی و فابریک شرکتی در سریعترین زمان ممکن و در اسرع وقت سرویس و تعمیر می گردند . همواره سعی و تلاش همکاران ما در این نمایندگی بر اصل رضایتمندی مشتری استوار بوده و تا آنجا که شرایط تعمیرات دستگاهها اجازه دهند ، محصولات در حضور مشتری سرویس و تعمیر می شوند تا در وقت و هزینه های مشتریان محترم صرفه جویی گردد ، درضمن عیب یابی و تعیین ایراد محصولات مولینکس و تعیین هزینه تعمیرات و سرویس دستگاهها در نمایندگی مولینکس به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه و کارمزد انجام می پذیرد . لازم به ذکر است کلیه محصولات برقی مولینکس در مدت زمان گارانتی ، فقط با ضمانت شرکت بدرسان الکتریک در نمایندگی مولینکس پذیرش و سرویس می گردند .

نمایندگی مولینکس با بیش از 25 سال سابقه در امر سرویس و تعمیرات ، افتخار دارد که توانسته است رضایت مشتریان محصولات برقی مولینکس را جلب نماید . در ضمن مشتریان محترم مولینکس می توانند جهت سرویس و تعمیر محصولات مولینکس خود ، از طریق ارسال عکس و شرح ایرادات ظاهری دستگاههای خود در واتساپ ، اقدام نمایند . بدیهی است که در اسرع وقت به سوالات و پرسشهای آنها ، پاسخ داده خواهد شد .

شماره واتساپ ما ( 09036006709 )

توجه : لطفا با شماره همراه فوق تماس حاصل نفرمایید ( این شماره همراه فقط جهت ارسال پیام و عکس می باشد )

شرایط ضمانت شرکت بدرسان الکتریک در نمایندگی مولینکس :

ارائه اصل و کپی ضمانت نامه شرکت بدرسان الکتریک در هنگام مراجعه به نمایندگی مولینکس الزامیست .

ضمانت نامه فقط با وجود هولگرام بدر یا برچسب طرح شبنم معتبر می باشد .

کمبود لوازم جانبی شامل گارانتی نمی باشد .

هرگونه آسیب و صدمه ، ناشی از تعمیر توسط افراد غیرمجاز ، شکستگی ، استفاده ناصحیح و نوسانات برق شامل گارانتی نمی باشد .

لوازم جانبی و قطعات مصرفی مانند تیغه ، شبکه ، باتری ، کوپل ، فیلتر و ...مشمول ضمانت و گارانتی نمی باشد .

 

Untitled 1

 

نکته مهم : چنانچه محصولات برقی مولینکس ، پس از اتمام زمان گارانتی به نمایندگی مولینکس ارسال گردند ، کلیه هزینه های تعمیر و تعویض قطعات یدکی مورد نیاز دستگاهها ، طبق تعرفه شرکت بدرسان الکتریک و اتحادیه لوازم خانگی ، محاسبه و دریافت می گردند .

 

قابل توجه مشتریان محترم مولینکس :

جهت رفاه حال مشتریان محترم مولینکس ، محصولات ماکروویوهای مولینکس در حضور مشتری و در محل سرویس و تعمیر می گردند . جهت هماهنگی در خصوص سرویس ماکروویوها در محل می توانید از طریق قسمت ( تماس با ما ) اقدام بفرمایید . در ضمن دستگاههای ماکروویو پس از تعمیر و سرویس تست اشعه خواهند شد .

5679 1018536450 1

images

 

 

درخواست خود را بنویسید