تعمیرات محصولات برقی تفال

نمایندگی تفال و خدمات پس از فروش تفال ارائه دهنده کلیه خدمات و سرویس انواع دستگاهها و محصولات برقی تفال شامل : اطوهای مخزندار و معمولی ، سرخ کن های کم روغن و معمولی ، جاروهای برقی و شارژی ، چایساز ، کتری برقی ، پلوپز ، بخارپز ، ساندویچ ساز ، قهوه ساز و اسپرسو ساز ، آبمیوه گیری و آب پرتغال گیری ، روندو و غذاساز ، خردکن ، توستر ، همزن دستی و عمودی ، رنده برقی ، مخلوط کن ، چرخ گوشت و آسیاب ، بخور سرد ، با بکار گیری و بهره گیری از قطعات یدکی اصلی و اورجینال شرکتی ( فابریک ) ، در اسرع وقت می باشد . همچنین عیب یابی و تعیین ایراد محصولات برقی تفال و تعیین هزینه تعمیرات دستگاهها به صورت رایگان و بدون دریافت هزینه در نمایندگی تفال انجام می پذیرد. کلیه محصولات برقی تفال در دوره گارانتی به صورت رایگان و بدون دریافت دستمزد در نمایندگی مجاز تفال ( خدمات پس از فروش تفال ) تعمیر و سرویس می گردند. مشتریان محترم می توانند جهت سرویس و تعمیرات دستگاههای برقی تفال خود ، ابتدا عکس دستگاه و ایراد ظاهری آن را از طریق واتساپ ارسال کنند و بعد از هماهنگی ، آنها را در تهران از طریق پیک موتوری و در شهرستانها از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس ارسال نمایند ، بدیهی است بعد از تعمیرات و سرویس دستگاهها در نمایندگی ، از همین طریق دستگاههای خود را دریافت خواهند نمود.

 

قابل توجه مشتریان محترم محصولات برقی تفال :

@  محصولات تفال در دوره گارانتی فقط با ضمانت نامه شرکت پرکیش پذیرش و سرویس می شوند.

@ از سپردن کالاهای تفال به تعمیرکاران غیر مجاز و متفرقه اکیدا خودداری نمایید.

@ مشتریان و دارندگان محصولات تفال می توانند جهت هماهنگی بابت تعمیرات و سرویس دستگاههای خود در نمایندگی تفال از طریق واتساپ ( 09036006709 ) اقدام نمایند .

 

شرایط ضمانت نامه شرکت پرکیش :

ارائه اصل ضمانت نامه شرکت پرکیش در هنگام مراجعه به این مرکز الزامیست.

خسارات ناشی از نوسانات برق ، ضربه و شکستگی و ترک خوردگی ، مصارف غیر خانگی و استفاده ناصحیح شامل گارانتی نخواهد بود.

چنانچه محصولات برقی تفال ، بعد از مدت ضمانت به این مرکز ارسال گردند ، کلیه هزینه های تعمیر و تعویض قطعات یدکی مورد نیاز ، طبق تعرفه شرکت پرکیش و اتحادیه لوازم خانگی ، دریافت می گردند.

Easy Pressing GV5240b

41duRJQt XS. SX522 .pngFV9604 500x500

درخواست خود را بنویسید