آشنایی با غذاسازهای مولینکس و تفال

  • 0 نظر
  • اشتراک گذاری :

غذاساز وسیله ای چند کاره است که می تواند انواع مواد غذایی را سریع و آسان خرد ، ورقه ، رنده ، آسیاب و پوره کند. بعضی از مدل ها حتی می توانند آب لیمو و سبزیجات را گرفته ، مایه کیک را هم زده ، خمیر نان را ورز داده و گوشت و سبزیجات را چرخ نمایند. غذاسازها دارای یکسری قطعات اصلی شامل موتور، مخزن اصلی ، درب اص لی ، تیغ سبزی خردکن ، پارچ مخلوط کن ، شفت (رابط) و آسیاب می باشند.معمولا در غذاسازها ، قطعات جانبی بر روی شفت اصلی محکم می شوند و تا زمانی که قطعات به صورت صحیح جا نیفتاده باشند ، غذاساز روشن نمی شود و کار نمی کند. صفحه های خرد کننده و رنده کننده از جنس فلز هستند و در بالای ظرف بسته می شوند ، تا مواد غذایی که از طریق دهانه درب وارد ظرف می شوند ، بلافاصله با تیغه تماس پیدا کرده ، خرد شوند. سوراخ ها و شکاف های موجود بر روی این صفحات ، اندازه های مختلفی دارند و مواد را در اندازه های ریز ، متوسط ، درشت و فانتزی ، رنده و خرد می کنند. این صفحات در اندازه های مختلف وجود دارند و می توان با تهیه چند مدل دیگر از نمایندگی خدمات پس از فروش مولینکس و تفال ، مجموعه موجود را کاملتر کرد.

 توجه: در هنگام استفاده از تیغه ها و رنده ها ، حتما مواد را از طریق فشاری مخصوص به داخل دستگاه بریزید و هرگز آنها را با دست به داخل فشار ندهید.

قطعات جانبی دیگر: علاوه بر قطعات اصلی دستگاه ، شما می توانید قطعات دیگری را هم به غذاساز خود اضافه نمایید و آن را کاملتر و کارآمدتر کنید. به عنوان مثال می توان به رنده خلال سیب زمینی ، تخم مرغ زن ، آب پرتغال گیری ، آب میوه گیری اشاره نمود.برای تهیه و خریداری قطعات جانبی ، می توانید از خدمات پس از فروش مولینکس و تفال کمک بگیرید.

نظر یا سوال خود را بنویسید